KLIMAT
25 LAT

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Klimat Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi wysokiej jakości w branży klimatyzacji, wentylacji i zasilania.

 

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra techniczna, profesjonalna obsługa klienta wyznacza naszą wysoką pozycję na rynku.

 

Naszym celem jest dalszy rozwój, stałe podnoszenie kwalifikacji, poznawanie nowości technicznych i technologicznych związanych z naszą działalnością dla zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Jakość w naszej firmie jest priorytetem, dotyczy to pracy na każdym stanowisku i obowiązuje całą załogę. Zarząd firmy dba o swoją załogę, a każdy pracownik dąży do ciągłej poprawy jakości, efektywności i wydajności swojej pracy.

 

W strumieniu naszych wiodących specjalności, przodująca była zawsze klimatyzacja precyzyjna. Przez wiele lat pracy i doświadczeń na rynku, uformowały się dwa równoległe, dodatkowe nurty, na których opieramy naszą działalność z powodzeniem oferując je naszym klientom. Są to zasilanie gwarantowane, oraz kompleksowa obsługa techniczna budynków.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym takich firm jak:

Gwarantujemy kompleksową usługę serwisową: przeglądy, naprawy, remonty oraz interwencje awaryjne.

 

Oferujemy:

  • szeroką ofertę w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacji komfortu oraz klimatyzacji precyzyjnej,
  • kompleksowe usługi w zakresie doboru systemu i dostawy urządzeń zasilania gwarantowanego, modernizacja istniejących już systemów,
  • obsługę i serwis instalacji technologicznych w budynkach użyteczności publicznej,
  • doradztwo techniczne w całym zakresie działalności.

 

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę – 7 dni w tygodniu.

Mamy nadzieje, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. W naszych działaniach stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe KLIMAT Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 37A, 81-061 Gdynia , tel.: +48 58 665 33 33, faks: +48 58 663 88 88, klimat@klimat.pl, www.klimat.pl

Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000135542

NIP 586-000-67-66, Regon 008411375, wysokość kapitału zakładowego – 100.500,00